درباره بهزادحسینی

من در مشاوره و کوچینگ یک نابغه هستم!

سلام! بهزاد حسینی هستم. جمله بالا را می‌توانم دوباره و چندباره با ایمان و اطمینان کامل تکرار و اثبات کنم! به چه دلیل؟ اصلی‌ترین دلیل این است که، در فهم مسئله و طراحی استراتژی و راهکارهای اثربخش و ریشه‌ای، مهارت خارق‌العاده‌ای دارم که این مهارت نیز خودش دلیلی دارد! دلیلش این است که ۱۳ سال شخم زدم!
از سال ۱۳۸۷ وارد گرایش Personal Development شدم و به معنای واقعی کلمه در این زمینه شخم زدم! شخم زدنی که باعث شد به ریشه‌ها برسم، به درک عمیق مفاهیم، به یک بینش پدرمادردار!

تعهد من به شخم زدن از این بابت بود که سال‌ها به‌واسطه آموزش‌های سطحی و طوطی‌وار موفقیت و مثبت اندیشی که الی‌ماشاءالله در بازار ایران و جهان یافت می‌شود، ضربه خوردم. این شد که به‌جای تسلیم شدن، آستین‌ها را بالا زدم و عمق گرفتم. بینشی که به لطف هدایت خداوند کسب کردم به من کمک می‌کند مسئله شما را، هم خیلی خوب درک کنم ( البته اگر درزمینهٔ آگاهی و بینش من باشد! چون من آچارفرانسه نیستم ) و از همه مهم‌تر باعث می‌شود یک استراتژیست نابغه باشم!

اگر این تعریف کردن خودم از خودم شما را آزرده یا ذهن شما را دچار قضاوت می‌کند، معنی‌اش این است که باور لیاقت و عزت‌نفس شما شدیداً مشکل دارد. پس جای تبریک دارد! چون پیدا کردن مشکل خودش قسمت مهمی از راه‌حل است. اما اگر از اینکه می‌بینید یک انسان، باقدرت و ایمان راسخ از خودش تعریف می‌کند و این شما رو سر ذوق می‌آورد، تبریک جانانه میگویم، شما نگرش سالم و قدرتمندی دارید.

رک و پوس کنده حرف زدم که بگم : مشاوره و کوچینگ ارزشمندترین خدمتی است که ارائه می‌کنم و از آن مهم‌تر فقط و فقط افرادی را برای این مورد پذیرش می‌کنم که اهل بها دادن باشند ( چه بهای مالی، چه زمانی، چه تعهد و غیره ). اگر صرفاً می‌خواهید یک مشاوره معمولی داشته باشید یا مسئله‌ای که دارید اهمیت چندانی در زندگی شما ندارد، من گزینه مناسبی برای شما نیستم. با یک سرچ ساده در گوگل می‌توانید مشاورهای معمولی را پیدا کنید.

من ارزشمندترین خدمت و نبوغم را فقط برای افرادی هزینه می‌کنم که آن‌قدر دیوانه‌وار عاشق تغییر و حل مسئله خودشان هستند که حاضرند بهای درست‌وحسابی بپردازند. نه اینکه در گوگل به دنبال ارزان‌ترین مشاوره یا مشاوره‌های رایگان باشند! من شخصاً برای زمان، انرژی و مهارت خودم ارزش بسیار بالایی قائل هستم و مطمئنم افرادی جذب نگرش من می‌شوند که آن‌ها نیز ارزش بسیار بالایی برای خودشان و حل مسئله زندگی‌شان قائل هستند.